Girgensons gūst septītos vārtus šosezon, «Sabres» piedzīvo zaudējumu pret «Canucks»

Sestdienas agrajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar vārtu guvumu izcēlās Zemgus Girgensons, tomēr viņa pārstāvētā Bufalo „Sabres” savā laukumā ar 3:6 piekāpās Vankūveras „Canucks”. Bufalo klubam šis bija otrais zaudējums pēc kārtas, liecina NHL informācija.

Girgensons ar vārtu guvumu atzīmējās trešajā periodā, tobrīd panākot 3:3. Latvietis precīzi laboja partnera metienu no zilās līnijas, mainot ripas lidojuma trajektoriju. Girgensonam šis bija septītais vārtu guvums šosezon.

Girgensona vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Latvijas izlases hokejists šajā mačā spēlēja gandrīz 15 minūtes (14:50), no kurām pusotru (1:33) skaitliskajā mazākumā. Viņš vienu reizi meta pa pretinieku cietoksni, izpildīja trīs spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar negatīvu +/- koeficientu -1.

Šosezon „Sabres” 45 spēlēs guvuši tikpat punktus, ieņemot NHL Austrumu konferences 12. vietu. No izslēgšanas spēļu zonas viņus šķir septiņi punkti.

Nākamā spēle Bufalo vienībai paredzēta svētdien pret Detroitas „Red Wings”.