Girgensons gūst «Sabres» goda vārtus Bufalo kluba pārliecinoši zaudētā spēlē

Zemgus Girgensons sestdien guva sezonā savus trešos vārtus Nacionālajā hokeja līgā (NHL), bet Latvijas uzbrucēja pārstāvētais klubs Bufalo "Sabres" ar 1:6 mājās kapitulēja Pitsburgas "Penguins", liecina NHL informācija.

Girgensons trīs minūtes pirms otrās trešdaļas beigām pielaboja Džoša Džordžesa metienu no zilās līnijas un rezultāts kļuva 1:5. Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Kriss Letangs un Patriks Hornkvists, bet par spēles pirmo zvaigzni atzina "Penguins" uzbrucēju Sidniju Krosbiju, kura rēķinā bija piecas rezultatīvas piespēles,

Laukumā Girgensons bija 17 minūtes (17:17), trīsreiz meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

"Sabres" galvenais treneris Teds Nolans pēc zaudējuma Austrumu konferences līderiem uzteica Girgensonu kā vienu no nedaudzajiem, kas zina, ko prasa spēle, un cīnās līdz beigām.

Bufalo klubs ar 16 spēlēs iekrātiem astoņiem punktiem arvien ir pēdējā -16.- vietā Austrumu konferencē. Nākamo cīņu "Sabres" aizvadīs otrdien Sentluisā pret "Blues". Girgensona rēķinā 16 spēlēs ir arī trīs rezultatīvas piespēles, un Latvijas uzbrucējs ieņem trešo vietu "Sabres" rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.