Girgensons gūst otro rezultativitātes punktu šajā NHL sezonā

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē sestdien ar 5:1 pārliecinoši uzvarēja Losandželosas “Kings”, bet paša latviešu uzbrucēja rēķinā arī otrais rezultativitātes punkts šosezon – rezultatīva piespēle ceturto vārtu guvumā, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultāts tika atklāts pirmās trešdaļas vidū, kad “Sabres” izvirzīja vadībā Džeisons Pominvils. Otrajā trešdaļā “Sabres” guva trīs vārtus, un divi no tiem Džefa Skinera rēķinā. Savukārt ceturtā gola, kur rezultatīva piespēle Girgensonam, autors bija aizsargs Zeks Bogosjans. Tikai trešās trešdaļas vidū “Kings” spēja tikai nedaudz samazināt vārtu starpību, bet pirms spēles beigām vēlreiz precīzs bija Skiners, pierādot sevi ar “hat-trick”.

Girgensons šajā spēlē laukumā pavadīja 17 minūtes un 21 sekundi, un viņa rēķinā bez rezultatīvas piespēles arī viens bloķēts metiens un spēles lietderīguma koeficients plus viens.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs jau svētdien, kad tiksies ar Anaheimas “Ducks” vienību.

“Sabres” šobrīd ar astoņiem punktiem sakrātiem astoņās spēlēs ir noslīdējis uz NHL Austrumu divīzijas 11. pozīciju.