Girgensons gūst divus vārtus Bufalo «Sabres» desmitajā zaudējumā pēc kārtas

Bufalo "Sabres" uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien guva divus vārtus, tomēr viņa pārstāvētais klubs mājās ar 3:4 piekāpās Filadelfijas "Flyers" un cieta desmito zaudējumu pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina rīkotāju informācija. Girgensonu atzina par spēles pirmo zvaigzni.

Girgensons spēlēja 20 minūtes (19:57), četras reizes meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Latvijas hokejists pirmās trešdaļas priekšpēdējā minūtē ar negaidītu metienu no patālas distances atklāja rezultātu, bet trešā perioda priekšpēdējā minūtē viņš no asa leņķa vārtu stūra priekšā realizēja skaitlisko vairākumu, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Pēdējās trešdaļas sākumā rezultāts bija neizšķirts 2:2, taču laukuma saimnieki ielaida divas ripas pēc Krisa Vandeveldes un Maikla Rafla metieniem.

Savus otros vārtus spēlē Girgensonam bija iespēja gūt jau otrajā trešdaļā, tomēr uzbrucēja izrāvienā vienam pret vienu pārāks bija Filadelfijas kluba vārtsargs Robs Zeps.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bufalo kluba galvenais treneris Teds Nolans pēc cīņas teica, ka viņa vadītā komanda centās, bet pieļāva kļūdas, kas retumis ir neizbēgamas, ja laukumā ir jauni aizsargi. "Flyers" hokejisti iepriekšējās divās spēlēs bija palikuši bez vārtu guvuma.

Savukārt sezonā jau 13 vārtus guvušais Girgensons sacīja, ka "Sabres" spēlētāji šoreiz laukumā atstāja daudz vairāk spēku un cīnījās par uzvaru. Taču to sasniegt liegušas liekas kļūdas.

Šosezon 46 spēlēs 21 gadu vecais Girgensons ir veicis arī deviņas piespēles, kļūstot par "Sabres" otro rezultatīvāko spēlētāju un labāko vārtu guvēju. Girgensons kā līdzjutēju balsojuma uzvarētājs piedalīsies NHL Zvaigžņu spēlē, kas notiks 25.janvārī Kolumbusā.

Bufalo klubs ar 46 spēlēs gūtu 31 punktu ieņem pēdējo -16.- vietu Austrumu konferencē, kā arī ir pēdējā pozīcijā līgas kopvērtējumā 30 komandu konkurencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs jau svētdien Detroitā pret "Red Wings".