Girgensons atklāj rezultātu «Bufalo» piektajā zaudējumā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājs Zemgus Girgensons sestdien atzīmējās ar sezonas pirmo vārtu guvumu, tomēr viņa pārstāvētā Bufalo „Sabres” ar 4:2 viesos piekāpās Losandželosas „Kings”, liecina NHL informācija.

Girgensons laukumā pabija nedaudz vairāk nekā 16 minūtes, kuru laikā atzīmējās ar gūtiem vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu (+1).

Mājinieki trīs reizes ieguva iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā, katru reizi gūstot vārtus.

Spēles rezultātu pirmā perioda 16. minūtē atklāja latviešu uzbrucējs, kurš ripu vārtos raidīja pretuzbrukumā pēc Džeka Aikela piespēles vārtu priekšā.

Otrā puslaika astotajā minūtē vairākumā bija nonākuši mājinieki. Laukumā esot arī Girgensonam, pēc ilgstoša uzbrukuma „Kings” spēja ripu nogādāt viesu vārtos.

Trešā perioda astotajā minūtē „Kings” otro reizi guva vārtus, spēlējot piecatā pret četriem, tomēr divas minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināja Aikels. Divas minūtes pirms spēles beigām atkal vairākumā atradās mājinieki. Šoreiz vārtu guvumam pietika ar nieka četrām sekundēm. Pēdējo ripu „Kings” raidīja tukšos vārtos.

Nākamo spēli „Sabres” aizvadīs vēlāk svētdien Anaheimā pret vietējo „Ducks” vienību.