Girgensons atgriežas uz ledus Bufalo «Sabres» zaudētā NHL spēlē

Pirmo spēli pēc vairāk nekā nedēļu ilgušas savainojuma dziedēšanas trešdien aizvadīja Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 1:5 viesos zaudēja Kolumbusas "Blue Jackets" Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, liecina NHL informācija. Girgensons nespēlēja kopš 17.oktobrī gūtas traumas.

Girgensona atgriešanās pēc trīs spēļu pauzes gan nepalīdzēja "Sabres" tikt pie trešās uzvaras pēc kārtas. Vienīgos vārtus "Sabres" divarpus minūtes pirms spēles beigām guva Sets Grifits, kad laukuma saimnieki jau bija panākuši 4:0 pārsvaru.

Laukumā Girgensons bija nepilnas 15 minūtes (14:37), vienreiz meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1 un divas soda minūtes.

Nākamā spēle "Sabres" būs sestdien mājās pret Sanhosē "Sharks". Ar 11 spēlēs gūtiem astoņiem punktiem "Sabres" ieņem 11.vietu Austrumu konferencē, kur turnīra tabulā iekļautas 16 komandas.