Girgensons ar rezultatīvu piespēli veicina «Sabres» pirmo uzvaru pamatlaikā

Zemgus Girgensons rezultatīvi piespēlēja un Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien ar 2:1 viesos pieveica Sanhosē "Sharks", izcīnot sezonā pirmo uzvaru pamatlaikā Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina rīkotāju informācija. "Sabres" tā bija sezonā tikai otrā uzvara deviņās spēlēs.

Girgensons asistēja Kodijam Hodžsonam, kurš pēdējās trešdaļas 4. minūtē atklāja rezultātu. Vēl pēc pāris minūtēm Nikolass Deslorjērs divkāršoja viesu pārsvaru, bet Sanhosē komanda spēja atbildēt tikai ar Brenta Bērnsa precīzu metienu 13 sekundes vēlāk. Par spēles pirmo zvaigzni atzītais "Sabres" vārtsargs Mihals Neivirts palīdzēja komandai pārtraukt četru zaudējumu sēriju un atvairīja 29 no 30 metieniem.

Laukumā Girgensons pavadīja 21 minūti (21:24), divreiz meta pa vārtiem un veica piecus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1. Šosezon Girgensona rēķinā ir trīs rezultativitātes punkti, jo sezonas sākumā viņš guva divus vārtus.

"Sabres" galvenais treneris Teds Nolans atzina, ka nevieni viņa komandas gūtie vārti nebija skaisti, taču uzsvēra, ka izbraukumā var cerēt tikai uz smagā cīņā gūtiem panākumiem.

Izbraukuma spēļu sēriju "Sabres" noslēgs otrdien Toronto pret "Maple Leafs". Bufalo kluba rēķinā ir četri punkti, kas komandai ļāva pakāpties uz priekšpēdējo -15.- vietu Austrumu konferencē.