Girgensons ar pēcspēles metienu nodrošina Bufalo «Sabres» sezonā pirmo uzvaru

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien realizēja pēcspēles metienu, kas viņa pārstāvētajai Bufalo "Sabres" nodrošināja uzvaru 4:3 viesos pār Karolīnas "Hurricanes" un pirmo panākumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā, liecina rīkotāju informācija. Girgensons ir bijis rezultatīvs trijās no komandas aizvadītajām četrām spēlēm.

Sezonas pirmajās divās spēlēs vārtus guvušais Girgensons Karolīnā laukumā bija 16 minūtes (16:28), divreiz meta pa vārtiem, veica četrus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1.

"Sabres" divus vārtus guva Markuss Folinjo, pēc kura otrā precīzā metiena rezultāts pēdējā trešdaļā kļuva 3:1, taču līdz pamatlaika beigām mājinieki spēja panākt izlīdzinājumu. Pagarinājumā uzvarētāju noteikt neizdevās, bet ieilgušajā pēcspēles metienu sērijā, kur katra komanda izpildīja pa astoņiem mēģinājumiem, izšķirošs bija Girgensona trāpījums.

Bufalo kluba galvenais treneris Teds Nolans pēc cīņas īpaši uzteica Folinjo, kurš apliecināja prasmes spēka spēlē, un pauda cerības, ka uzbrucējs tikpat veiksmīgi turpinās sezonu.

Četrās spēlēs divus punktus guvušais "Sabres" nākamo cīņu aizvadīs piektdien mājās pret Floridas "Panthers". Austrumu konferences turnīra tabulā Bufalo klubs ir 14.vietā 16 klubu konkurencē.