Girgensonam vēlreiz rezultatīva piespēle «Sabres» pārliecinošā uzvarā

Otrajā spēlē pēc kārtas ar rezultatīvu piespēli izcēlās Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo „Sabres” piektdien viesos ar 4:0 pārspēja Kolumbusas „Blue Jackets” Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. Pēdējās četrās spēlēs „Sabres” hokejisti nav palikuši bez gūtiem punktiem.

Girgensons spēlēja nepilnas 12 minūtes (11:35), divreiz meta pa vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1. Girgensons šosezon 48 spēlēs ir guvis piecus vārtus un astoņas reizes rezultatīvi piespēlēja.

Pirmajā trešdaļā divu vārtu pārsvaru „Sabres” nodrošināja Džeimijs Makgins un Deivids Legvands, bet trešajā periodā Makgins pēc Girgensona piespēles panāca 3:0. Līdz pēdējās trešdaļas vidum Sems Reinharts viesu uzvaru nostiprināja ar ceturtajiem vārtiem.

Robins Lēners „Sabres” vārtos atvairīja 38 metienus un pirmo reizi Bufalo komandas sastāvā palika nepārspēts.

Nākamo spēli „Sabres” aizvadīs svētdien mājās pret Pitsburgas „Penguins”. Ar 59 spēlēs gūtiem 55 punktiem Bufalo klubs ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē Austrumu konferencē, aiz sevis atstājot „Blue Jackets” un Toronto „Maple Leafs”.