Girgensonam vārti Bufalo «Sabres» uzvarā pār Toronto «Maple Leafs»

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar 5:3 uzvarēja Toronto “Maple Leafs” vienību. Šajā uzvarā Zemgus izcēlās ar vienu vārtu guvumu, liecina organizatoru informācija.

Girgensons vārtus guva spēles 34. minūtē, tobrīd izvirzot savu komandu vadībā ar rezultātu 3:2. Šis bija jau viņa septītais vārtu guvums šajā sezonā. Jāpiebilst, ka tieši septiņi goli ir Girgensona rādītājs iepriekšējās divās sezonās.

Spēles spilgtākie brīži

Latviešu hokeja uzbrucējs pavadīja laukumā 18:02 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, pielietoja septiņus spēka paņēmienus, saņēma divas soda minūtes un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu plus divi.

Šobrīd Bufalo “Sabres”  vēl joprojām ir NHL Austrumu konferences pastarīte ar 66 spēlēs sakrātiem 53 punktiem.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs trešdien, krustojot nūjas ar Calgary "Flames".