Girgensonam un «Sabres» pret Stenlija kausa īpašniekiem sestais zaudējums pēc kārtas

Sesto neveiksmi pēc kārtas piektdien cieta uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas viesos ar 1:3 zaudēja pašreizējiem Stenlija kausa īpašniekiem Čikāgas "Blackhawks", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Girgensons rezultativitātes punktus neguva.

Girgensons spēlēja 14 minūtes (14:18), četras reizes meta pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1. Girgensona rēķinā šosezon 37 spēlēs arvien ir trīs iemesti vārti un piecas rezultatīvas piespēles.

"Sabres" vienīgos vārtus guva Raiens O'Reilijs, kurš pēdējās trešdaļas vidū panāca neizšķirtu 1:1. Uzvaras vārtus laukuma saimniekiem piecas minūtes pirms mača beigām guva Filips Dano, bet mača izskaņā Džonatans Tēvss vēl trāpīja tukšos Bufalo komandas vārtos.

"Blackhawks" tāpat kā uzveiktie pretinieki pagarināja savu sēriju, taču pretējā virzienā, jo guva sesto uzvaru pēc kārtas.

Ar 41 spēlē gūtiem 34 punktiem "Sabres" ieņem priekšpēdējo -15.- vietu Austrumu konferences turnīra tabulā. Nākamā spēle "Sabres" hokejistiem būs svētdien Vinipegā pret "Jets".