Girgensonam un «Sabres» pārtrūkst rezultatīvu NHL spēļu sērija

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo „Sabres” svētdien mājās ar 3:4 zaudēja Pitsburgas "Penguins”  un pirmo reizi pēdējās piecās spēlēs palika bez punktiem Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. Savukārt Girgensons atšķirībā no iepriekšējām divām spēlēm rezultativitātes punktus neguva.

Girgensons spēlēja 16 minūtes (16:16), pa vārtiem nemeta un veica divus spēka paņēmienus, bloķēja trīs metienus, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls. Iepriekšējās divās spēlēs Girgensons pa reizei rezultatīvi piespēlēja, bet šosezon 49 spēlēs viņa rēķinā ir pieci iemesti vārti un astoņas rezultatīvas piespēles.

Pēdējās ceturtdaļas sākumā Mets Kalens guva "Peguins" ceturtos vārtus un panāca 4:1, savukārt laukuma saimniekiem Braients Džonta un Zaks Bogosjans samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Pēdējos vārtus "Sabres" guva jau 22 sekundes pirms spēles beigām, un atlikušajā laikā mājinieki izglābties no zaudējuma nepaspēja. Bogosjana rēķinā mačā bija divi gūti vārti, taču tas neliedza "Penguins" izcīnīt abu klubu savstarpējās spēlēs astoto uzvaru pēc kārtas.

Ar 60 spēlēs gūtiem 55 punktiem Bufalo klubs ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē Austrumu konferencē. Nākamo spēli „Sabres” aizvadīs trešdien izbraukumā pret Anaheimas "Ducks".