Girgensonam un Ķēniņam pa rezultatīvai piespēlei NHL spēlēs

Uzbrucēji Zemgus Girgensons un Ronalds Ķēniņš svētdien nopelnīja pa vienai rezultatīvai piespēlei Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlēs, bet viņu pārstāvētie klubi cīnījās atšķirīgām sekmēm, liecina NHL informācija. Ķēniņa Vankūveras ''Canucks'' ar 4:0 viesos pārliecinoši pārspēja Ņujorkas "Islanders", turpretim Girgensona Bufalo ''Sabres'' mājās ar 1:2 pēcspēles metienos zaudēja Nešvilas "Predators".

Girgensons vārtu priekšā piespēlēja Taileram Enisam, kurš otrās trešdaļas beigās izvirzīja "Sabres" vadībā, taču pēdējā periodā Maiks Ribeiro NHL regulārās sezonas līderiem panāca izlīdzinājumu. Pēcspēles metienos Girgensona rēķinā bija neveiksmīgs mēģinājums, bet uzvaru viesiem nodrošināja Filips Forsbergs.

Laukumā Girgensons bija 19 minūtes (18:52), vienreiz meta pa vārtiem, izcēlās ar septiņiem spēka paņēmeniem un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Savukārt Ņujorkā Ķēniņš asistēja Bo Horvatam, kurš otrajā trešdaļā panāca 3:0 pārsvaru. Ķēniņš spēlēja deviņas minūtes (9:06), pa vārtiem nemeta, veica divus spēka paņēmienus un tika pie pozitīva lietderības rādītāja +1.

Rietumu konferences turnīra tabulā "Canucks" pakāpās uz 5.vietu ar 59 spēlēs gūtu 71 punktu. Ķēniņa rēķinā 11 spēlēs ir trīs iemesti vārti un četras rezultatīvas piespēles.

Turpretim Austrumos pēdējā -16.- vietā ir "Sabres" ar 60 spēlēs iekrātiem 39 punktiem, un Bufalo klubs ir arī pēdējā pozīcijā līgas kopvērtējumā. Girgensons 60 spēlēs ir iemetis 14 vārtus, kas klubā ir otrais labākais rādītājs aiz Enisa. Komandas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā Girgensons ar 14 vārtiem un 14 piespēlēm ieņem otro vietu aiz Enisa.