Girgensonam un Bufalo «Sabres» pārtrūkst trīs uzvaru sērija

Trīs uzvaru sērija Nacionālajā hokeja līgā (NHL) ceturtdien pārtrūka Zemgus Girgensona pārstāvētajai Bufalo "Sabres", kas mājās ar 1:2 piekāpās Toronto "Maple Leafs", liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs rezultativitātes punktus neguva.

Abus vārtus uzvarētājiem guva Mičels Marners, otrās trešdaļas sākumā panākot viesiem 2:0 pārsvaru. Lai gan "Sabres" pēc Markusa Folinjo metiena drīz rezultāta starpību samazināja, panākt izlīdzinājumu līdz mača beigām laukuma saimnieki nespēja.

Girgensons spēlēja 14 minūtes (13:43) un četras reizes meta pa vārtiem, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -1.

Fredriks Andersens "Maple Leafs" vārtos atvairīja 42 metienus, tostarp pirmajā trešdaļā ar kājsargu izcili atvairīja Girgensona raidīto ripu, un tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni. "Maple Leafs" viesos Bufalo uzvarēja pirmoreiz pēdējos trijos gados, kā arī šosezon pirmoreiz tika pie uzvaras viesos.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs sestdien Otavā pret "Senators". Bufalo klubs Austrumu konferencē ieņem 13.vietu 16 komandu konkurencē.