Girgensonam un Bufalo «Sabres» neizdodas gūt trešo uzvaru pēc kārtas

Pirmo neveiksmi pēc divām uzvarām Nacionālajā hokeja līgā (NHL) cieta Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas mājās ar 2:3 pēcspēles metienos piekāpās Bostonas "Bruins", liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Girgensons spēlēja nepilnas 14 minūtes (13:38), pa vārtiem nemeta, bet izpildīja sešus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Evanders Keins un Sems Reinharts pirmajā un otrajā trešdaļā guva pa vieniem vārtiem un izvirzīja "Sabres" vadībā ar 2:0, taču pārsvaru laukuma saimnieki nenoturēja. Raiens Spūners līdz pārtraukumam rezultāta starpību samazināja, bet Breds Māršands trešā perioda sākumā atjaunoja neizšķirtu.

Pēcspēles metienos, kuros Girgensons nepiedalījās, "Sabres" palika tukšā, bet viesiem uzvaru nodrošināja Spūnera trāpījums.

Ar 52 spēlēs gūtiem 47 punktiem "Sabres" atkāpās uz 15.vietu 16 komandu konkurencē Austrumu konferences turnīra tabulā. Nākamajā spēlē Bufalo klubs sestdien ar Bostonas "Bruins" tiksies jau viesos.