Girgensonam smags zaudējums NHL pārbaudes mačā; Gudļevskis nespēlē

Gatavojoties Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonai, smagu zaudējumu pārbaudes mačā piektdien cieta Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas ar 1:8 mājās piekāpās Toronto "Maple Leafs", turklāt Latvijas uzbrucējam lietderības rādītājs bija -4, liecina NHL informācija. Tampabejas "Lightning" pārbaudes spēlē vārtsargs Kristers Gudļevskis palika rezervē.

Girgensons spēlēja 14 minūtes (13:40) un pa vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes un bloķēja vienu metienu. Pirmajā maiņā ar Taileru Enisu un Metu Molsonu iekļautā Girgensona lietderības rādītājs bija komandā otrs sliktākais. Abas komandas nebija spēcīgākajā sastāvā, iespēju sevi parādīt dodot vairākiem potenciāliem jaunpienācējiem.

"Sabres" cieta otro neveiksmi četrās aizvadītajās pārbaudes spēlēs. NHL regulārā sezona sāksies 12.oktobrī.

Savukārt Tampabejas "Lightning" ar Andreju Vasiļevski vārtos pagarinājumā nodrošināja uzvaru 2:1 pār Karolīnas "Hurricanes". Pitsburgas "Penguins" bez Teodora Bļugera sastāvā uzveica Čikāgas "Blackhawks" hokejistus (1:0), bet Sanhosē "Sharks" uzvarā pagarinājumā pār Arizonas "Coyotes" (3:2) iztika bez Ņikitas Jevpalova.