Girgensonam sāpīgi brīži «Sabres» uzvaras sērijas turpinājumā

Bufalo “Sabres” Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē trešdien ar 5:2 uzvarēja Filadelfijas “Flyers”, gūstot jau septīto uzvaru pēc kārtas, liecina organizatoru informācija. Latviešu uzbrucējam Zemgum Girgensonam šī spēle nebija īpaši veiksmīga, jo viņš piedzīvoja divus savainojumus.

“Sabres” jau pirmajā spēles trešdaļā spēja izvirzīties vadībā ar četru vārtu pārsvaru – ar vārtu guvumiem atzīmējās Džefs Skiners, Teigs Tompsons, Evans Rodrigezs un Johans Lārsons. Otrajā trešdaļā “Flyers” spēja samazināt rezultāta starpību par diviem vārtiem, taču trešajā trešdaļā Sems Reinharts guva vārtus, un Bufalo vienība uzvarēja ar 5:2.

Girgensons laukumā pavadīja 11 minūtes un 34 sekundes, pielietojot četrus spēka paņēmienus un noslēdzot spēli ar neitrālu lietderības koeficientu. Pirmajā trešdaļā viņš cieta sāpīgā sadursmē – pēc spēka paņēmiena viņam pa galvu trāpīja ripa. Turklāt tik sāpīgi, ka latvietim nācās pamest spēli, taču viņš atgriezās laukumā.

Taču ar to Girgensona nedienas nebeidzās, jo ar augsti paceltu nūju latviešu uzbrucējam trāpīja Šons Kutūrs.

Šobrīd “Sabres” NHL Austrumu konferencē ar 30 punktiem 22 spēlēs ierindojas trešajā pozīcijā. Tiesa gan, tieši tikpat punktu ir arī Toronto “Maple Leafs”, bet no konferences līdera Tampabejas “Lightning” Girgensona pārstāvēto komandu šķir tikai punkts, no līgas līdera Nešvilas “Predators” - tikai trīs.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs piektdien, kad krustos nūjas ar Monreālas “Canadiens”.