Girgensonam rezultatīva piespēle un nerealizēts pēcspēles metiens «Sabres» zaudējumā

Zemgus Girgensons piektdien rezultatīvi asistēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Bufalo "Sabres" izbraukumā ar 3:4 pēcspēles metienos piekāpās Toronto "Maple Leafs", liecina NHL informācija. Girgensons piedalījās arī pēcspēles metienos, taču savu iespēju neizmantoja.

Girgensons spēlēja 19 minūtes (19:21), trīsreiz meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus, nopelnot pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Pēc Girgensona metiena rezultātu 8.minūtē atklāja atsisto ripu vārtos raidījušais Mets Molsons, turklāt līdz pārtraukumam Džons Skots viesu pārsvaru divkāršoja. Taču otro periodu labāk aizvadīja Toronto komanda, kas pēc Džeika Gārdinera, Pītera Holanda un Fila Kesela gūtajiem vārtiem pārņēma vadību. No zaudējuma pamatlaikā "Sabres" izglābās 25 sekundes pirms pēdējās trešdaļas beigām, kad skaitlisko vairākumu realizēja Stīvs Ots.

Pēcspēles metienos precīzs bija tikai Džofrijs Lupuls, nodrošinot "Maple Leafs" uzvaru. Girgensons veica sērijā pēdējo pēcspēles metienu, taču raidīja ripu garām vārtiem.

Kā Latvijas 2013.gada uzlēcošā zvaigzne sportā piektdien apbalvotais Girgensons NHL debijas sezonā 37 spēlēs ir guvis četrus vārtus un veicis 10 rezultatīvu piespēļu.

"Sabres" ar 38 spēlēs gūtiem 24 punktiem arvien ir pēdējā vietā Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs svētdien mājās pret Vašingtonas "Capitals".