Girgensonam rezultatīva piespēle «Sabres» zaudētā spēlē

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo „Sabres” pirmajā spēlē pēc Nacionālās hokeja līgas (NHL) visu zvaigžņu maču pārtraukuma ar 2:5 piekāpās Otavas „Senators”, kuru sistēmā spēlē arī Rūdolfs Balcers. Girgensons šajā mačā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, liecina NHL informācija.

Girgensons spēlēja nomināli pirmajā virknējumā, laukumā esot teju 12 minūtes (11:57), no kurām divarpus (2:36) minūtes skaitliskajā mazākumā. Latvietis divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja spēka paņēmienu, asistēja partnerim vārtu guvumā un spēli noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Girgensons otrā perioda vidū laboja partnera metienu pa vārtiem, ko vārtsargs gan atsita. Taču pie ripas steidzas Džeks Eikels, kurš to nogādāja vārtos, tobrīd panākot 2:2. Eikelam šis bija 29. vārtu guvums sezonā. Līdz šim viņš ne reizi vienas sezonas ietvaros nebija guvis vairāk par 28 vārtiem.

Girgensons asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Latviešu hokejistam tā bija piektā rezultatīvā piespēle šogad. Tāpat viņa kontā ir arī deviņi vārtu guvumi.

Pēdējās divas ripas „Senators” raidīja jau tukšos „Sabres” vārtos.

Mača trešajā periodā savainojumu guva Bufalo kluba vārtsargs Linuss Ulmarks. Par traumas nopietnību vienība komentārus vēl nav sniegusi, jo nepieciešams veikt plašākus izmeklējumus.

Bufalo „Sabres” – Otavas „Senators” spēles momenti

Sezonas kopvērtējumā „Sabres” ar 51 punktu 50 spēlēs atrodas NHL Austrumu konferences 11. vietā. Savukārt „Senators” ar 45 punktiem ir 14. pozīcijā.

Nākamo spēli Bufalo vienība ceturtdien savā laukumā aizvadīs pret Monreālas „Canadiens”.