Girgensonam rezultatīva piespēle «Sabres» zaudējumā

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar 2:5 piekāpās Toronto “Maple Leafs”, bet Zemgus izcēlās ar rezultatīvu piespēli, liecina organizatoru informācija.

(Papildināts ar Otavas "Senators" un Pitsburgas "Penguins" rezultātiem)

Girgensons laukumā bija 15 minūtes un divas sekundes. Tieši viņa piespēle spēles septītajā minūtē ļāva Džeisonam Pominvilam izlīdzināt tobrīd spēles rezultātu 1:1. Šajā spēlē viņš divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja četrus spēka paņemienus, zaudēja vienīgajā iemetienā un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā spēlē “Sabres” labā vārtus guva arī Konors Šīrijs.

“Sabres” ar 68 punktiem 65 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 11. vietā, jau par deviņiem punktiem atpaliekot no izslēgšanas spēļu zonas. Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs pirmdien, tiekoties ar Edmontonas “Oilers”.

Tikmēr Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” sestdien ar 5:1 uzvarēja Monreālas “Canadiens”. Bļugers uz ledus pavadīja desmit minūtes un 33 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, pārtvēra vienu ripu un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Penguins” ar 77 punktiem 65 spēlēs Austrumu konferencē ir septītajā pozīcijā. Nākamo spēli Bļugera pārstāvētā komanda aizvadīs otrdien, tiekoties ar Floridas “Panthers”.

Bet Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators” ar 1:5 piekāpās Tampabejas “Lightnings”. Balcers laukumā bija 15 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, uzvarēja vienīgo iemetienu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

“Senators” ar 49 punktiem 65 spēlēs ir vājākā komanda visā NHL. Nākamo spēli Balcera pārstāvētā vienība aizvadīs svētdien, spēkojoties ar Floridas “Panthers”.