Girgensonam rezultatīva piespēle «Sabres» zaudējumā Tampā Bišopa atgriešanās spēlē

Zemgus Girgensons ceturtdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Bufalo "Sabres" zaudējumā izbraukumā 2:4 pret Tampabejas "Lightning", kam pēc savainojuma sadziedēšanas vārtos atgriezās Bens Bišops, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Girgensonam izdevās gūt sezonā desmito rezultativitātes punktu.

Pēc Girgensona piespēles rezultātu 3.minūtē atklāja Mets Molsons, taču "Lightning" atbildēja ar diviem Ondržeja Palata iemestiem vārtiem un pārņēma vadību. "Sabres" otros vārtus guva Evanders Keins, pēdējās trešdaļas vidū samazinot rezultāta starpību līdz 2:3.

Girgensons spēlēja 15 minūtes (14:47), vienreiz meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1. Girgensona rēķinā sezonā 41 spēlē ir pieci iemesti vārti un piecas rezultatīvas piespēles.

Pirmo spēli kopš 20.decembrī gūta cirkšņa savainojuma aizvadīja Bišops, kurš atvairīja 24 metienus. Bišopa atgriešanās liedza izredzes "Lightning" vārtos tikt Kristeram Gudļevskim, kuru otrdien pēc izsaukšanas no fārmkluba jau dažas stundas vēlāk nosūtīja atpakaļ.

NHL Austrumu konferencē "Sabres" ar 41 spēlē gūtu 41 punktu ieņem 13. vietu 16 komandu konkurencē. Nākamā spēle "Sabres" būs jau piektdien Karolīnā pret "Hurricanes".