Girgensonam rezultatīva piespēle «Sabres» zaudējumā «Lightning»

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” sestdien ar 3:5 piekāpās Tambabejas “Lightning”. Pats Girgensons turpina būt rezultatīvs, arī šoreiz izceļoties ar rezultatīvu piespēli.

Spēles rezultātu pirmajā minūtē atklāja Breidens Points, izvirzot “Lightning” vadībā, taču līdz trešdaļas beigām “Sabres” spēja izvirzīties vadībā, vārtus gūstot Semam Reinhartam un Teigam Tomsonam. Tieši otro vārtu guvumā asistēja Girgensons.

Otrajā trešdaļā “Lightining” izlīdzināja rezultātu, vārtus gūstot Ondrejam Palatam, bet noslēdzošajā trešdaļā ”Sabres” pretinieki boja neapturami – sākumā gan vadībā izvirzījās “Sabres”, pateicoties Marko Skandellas rezultativitātei, bet pēc tam trīs vārtus guva “Lightning”, izceļoties Ņikitam Kučerovam, Stīvenam Stamkosam un Raienam Kalahanam.

Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 4 sekundes, izceļoties ar vienu rezultatīvu piespēli, vienu metienu pa vārtiem, trim spēka paņēmieniem. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.   Šosezon Girgensona rēķinā desmit punkti – trīs vārtu guvumi un septiņas rezultatīvas piespēles, turklāt arī iepriekšējā spēlē pret Karolinas “Hurricanes” viņš izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

“Sabres” šobrīd NHL Austrumu konferences kopvērtējumā ar 52 punktiem, kas gūti 45 spēlēs noslīdējis uz devīto pozīciju. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā vienība aizvadīs pirmdien, kad uzņems Edmontonas “Oilers”.

Zaudējumu piedzīvoja sestdien arī Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators” vienība, ar 1:4 piekāpjoties Sanhosē “Sharks”. Balcers laukumā bija 13 minūtes un 23 sekundes, izceļoties ar trim metieniem pa vārtiem. Vienīgos vārtus šajā spēlē “Senators” labā guva Raiens Dzingels.

“Senators” ar 39 punktiem 46 spēlēs šobrīd atrodas NHL Austrumu konferences priekšpēdējā jeb 15vietā. Nākamo spēli Balcera pārstāvētā komanda aizvadīs trešdien, tiekoties ar Kolorado “Avalanche”.