Girgensonam rezultatīva piespēle kārtējā «Sabres» zaudējumā

Latviešu hokejistam Zemgum Girgensonam piektdien izdevās tikt pie vēl viena rezultativitātes punkta, taču viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība guva kārtējo zaudējumu. Tikmēr Rūdolfa Balcera pārstāvētā komanda Otavas “Senators” guva uzvaru.

“Sabres” viesos ar 3:4 piekāpās Vankūveras “Canucks” vienībai, piedzīvojot kārtējo zaudējumu. Girgensonam gan šajā spēlē rezultatīva piespēle – otrā perioda sākumā, kad Kailam Okposo izdevās izlīdzināt rezultātu 2:2.

Zemgus laukumā pavadīja 13 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā reizi meta pa vārtiem, pielietoja piecus spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.

Šajā sezonā Girgensons aizvadījis 40 spēles, gūstot trīs vārtus un izceļoties ar astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Sabres” šobrīd ar 54 punktiem 47 spēlēs NHL Austrumu konferences tabulā ierindojas devītajā vietā. Nākamo spēli Bufalo komanda aizvadīs 29. janvārī, kad viesosies pie Kolumbusas “Blue Jackets”.

Sacukārt Otavas “Senators” ar 4:1 uzvarēja Karolīnas “Huricanes”, kas bija jau ceturtā uzvara pēdējās piecās spēlēs. Balcers laukumā bija desmit minūtes un 35 sekundes, veicot vienu metienu pa vārtiem, pielietojot vienu spēka paņēmienu, bloķējot vienu metienu, un spēli viņš noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Senators” šobrīd ar 43 punktiem 48 spēlēs ir Asutrumu konferences 14. pozīcijā Nākamo spēli Balcera pārstāvētā vienība aizbadīs sestdien, krustojot nūjas ar Sentluisas “Blues”.