Girgensonam rezultatīva piespēle; Bufalo «Sabres» zaudē pēcspēles metienos

Trīs vārtu pārsvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē otrdien nenoturēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas izbraukumā ar 3:4 pēcspēles metienos piekāpās Filadelfijas "Flyers", liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucēja rēķinā bija viena rezultatīva piespēle.

Girgensons savu sezonā pirmo rezultatīvo piespēli nopelnīja ar metienu no asa leņķa, jo Tailers Eniss ievirzīja ripu vārtos un otrajā trešdaļā atklāja rezultātu. Līdz otrā perioda beigām "Sabres" pēc diviem Meta Molsona vārtiem vairākumā panāca 3:0, taču trešajā periodā Filadelfijas komanda panāca izlīdzinājumu un vēlāk bija pārāka pēcspēles metienos.

Latvijas uzbrucējs spēlēja 12 minūtes (11:54), divreiz meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs ceturtdien mājās pret Minesotas "Wild". Ar piecās spēlēs iekrātiem četriem punktiem Bufalo klubs ir priekšpēdējā -15.- vietā Austrumu konferencē.