Girgensonam rezultatīva piespēle Bufalo «Sabres» uzvarētā spēlē

Uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien ar rezultatīvu piespēli un augstu aktivitāti palīdzēja Bufalo "Sabres" savā laukumā gūt uzvaru 3:2 Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē pret Vinipegas "Jets", liecina NHL informācija.

Girgensons spēlēja 15 minūtes un nopelnīja komandā dalītu labāko lietderības rādītāju +2. Viņa rēķinā bija četri metieni pa vārtiem un seši spēka paņēmieni. Šosezon 64 spēlēs Girgensons ir guvis piecus vārtus un izdarījis 11 rezultatīvas piespēles.

"Sabres" pēc neveiksmīga spēles sākuma 6.minūtē jau bija zaudētājos ar 0:2, taču vēl līdz trešdaļas vidum Bufalo kluba debitants Hadsons Fešings vienus vārtus atguva, bet trešā perioda otrajā minūtē Sems Reinharts pēc Girgensona piespēles panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus divarpus minūtes vēlāk guva Džeks Aikels.

Ar 75 spēlēs iekrātiem 72 punktiem "Sabres" ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē Austrumu konferencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs pirmdien Detroitā pret "Red Wings".