Girgensonam rezultatīva piespēle; Bufalo «Sabres» otrā uzvara pēc kārtas

Otro uzvaru pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL) trešdien guva Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas izbraukumā ar 4:2 pārspēja Monreālas "Canadiens", liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs izcēlās ar rezultatīvu piespēli pirmo vārtu guvumā.

Girgensons spēlēja 16 minūtes (16:12), vienreiz meta pa vārtiem, veica četrus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1. Girgensons asistēja Markusam Folinjo, kurš rezultātu atklāja spēles 6.minūtē.

Pēc otrajā trešdaļā gūtiem diviem vārtiem "Canadiens" pārņēma vadību, taču viesi pēdējā periodā iemeta trīs bezatbildes vārtus un nodrošināja uzvaru. Bijušais "Canadiens" kapteinis Braiens Džonta pēdējo ripu mača izskaņā iemeta jau tukšos vārtos.

Ar 51 spēlē gūtiem 46 punktiem "Sabres" ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē Austrumu konferences turnīra tabulā un par sešiem punktiem atpaliek no tuvākajiem konkurentiem "Canadiens". Nākamo Bufalo klubs aizvadīs ceturtdien mājās pret Bostonas "Bruins".