Girgensonam neizdodas pēdējais pēcspēles metiens; Bufalo «Sabres» cieš zaudējumu

Zemgus Girgensons otrajā spēlē pēc kārtas izpildīja komandā pēdējo pēcspēles metienu, taču šoreiz Latvijas uzbrucējam nesekmējās un viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" trešdien ar 1:2 mājās piekāpās Monreālas "Canadiens", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 18 minūtes (18:10), trīsreiz meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Monreālas klubam uzvaru pēcspēles metienos nodrošināja Pjērs Aleksandrs Parento. Pamatlaikā abi vārti tika gūti trešā perioda sākumā, kad Parento izvirzīja viesus vadībā, bet Drjū Stafords otro reizi sezonā izmantoja "Sabres" skaitlisko vairākumu un atjaunoja neizšķirtu.

Iepriekšējā spēlē "Sabres" pēc Girgensona realizētā pēcspēles metiena pārtrauca trīs zaudējumu sēriju un uzvarēja Detroitas "Red Wings", tiekot pie sezonā pirmā panākuma mājas arēnā.

Bufalo klubs ar 14 spēlēs gūtiem astoņiem punktiem ieņem pēdējo -16.- vietu Austrumu konferencē. Nākamo cīņu "Sabres" aizvadīs piektdien mājās pret Edmontonas "Oilers".