Girgensonam gūti vārti un piespēle; Bufalo «Sabres» atkal uzvar pagarinājumā

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" izbraukumā ar 5:4 uzveica Nešvilas "Predators" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, turklāt trešo maču pēc kārtas uzvarēja pagarinājumā, liecina NHL informācija.

Girgensons laukumā bija 16 minūtes (16:10), vienreiz meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1. Otro reizi sezonā latvietis spēlē tika pie diviem rezultativitātes punktiem.

Vārtus Girgensons guva otrās trešdaļas vidū, atjaunojot neizšķirtu 1:1. Savukārt trešajā periodā sešas minūtes pirms pamatlaika beigām pēc Girgensona piespēles Braiens Džonta samazināja rezultāta starpību līdz 3:4. Līdz pamatlaika izskaņai bija nedaudz vairāk kā minūte, kad izlīdzinājumu panāca Kails Okposo, savukārt pagarinājumā uzvaras vārtus guva Džeks Aikels, kam tas bija spēlē otrais vārtu guvums.

NHL Austrumu konferencē "Sabres" ar 47 spēlēs iekrātiem 49 punktiem ieņem 13.vietu 16 komandu konkurencē. Girgensona rēķinā 47 spēlēs ir seši gūti vārti un septiņas rezultatīvas piespēles.

Līdz janvāra beigām "Sabres" aizvadīs vēl divas spēles izbraukumā ceturtdien Dalasā pret "Stars" un 31.janvārī Monreālā pret "Canadiens".