Girgensona vārtu guvums palīdz «Sabres» izcīnīt minimālu uzvaru pēdējā pārbaudes spēlē

Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonai tuvojoties, komandas aizvada pēdējās pārbaudes spēles. Piektdien visos Bufalo „Sabres” ar 5:4 pārspēja Ņujorkas „Islanders”, ar vārtu guvumu atzīmējoties arī Zemgum Girgensonam, liecina NHL informācija. Latvijas hokejists mačā arī atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Girgensons vārtus guva pirmā trešdaļas vidū, izlīdzinot rezultātu.

Spēles rezultātu atklāja mājinieki, taču nepilnu minūti vēlāk rezultātu izlīdzināja latvietis. Otrā perioda ievadā vēl divas ripas atrada ceļu Ņujorkas komandas vārtos, vadībā izvirzoties „Sabres”.  Vienus vārtus mājinieki atguva, uz ko „Sabres” atbildēja vēl ar diviem vārtu guvumiem. Perioda izskaņā vēl vienu ripu Bufalo komandas vārtos nogādāja „Islanders” hokejisti. Pēdējā trešdaļa aizritēja ar mazu rezultativitāti, vien mājiniekiem samazinot deficītu līdz minimumam.

Šī „Sabres” bija trešā uzvara septiņās pārbaudes spēlēs.

Regulāro NHL sezonu Girgensona vienība atklās 4. oktobrī ar mājas spēli pret Bostonas „Bruins”.