Girgensona un Bļugera NHL vienības uzvar; Merzļikins nespēlē zaudējumā

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" trešdien 6:2 uzvarēja Sentluisas "Blues", Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins" ar 2:1 pēcspēles metienos pārspēja Kalgari "Flames". Citā spēlē Kolumbusas "Blue Jackets" bez Elvja Merzļikina ierindā ar 1:3 zaudēja Monreālas "Canadiens", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons uzvarā spēlēja 12 minūtes 24 sekundes, no kurām divas minūtes (2:02) skaitliskajā mazākumā. Latvietis veica vienu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus un spēli pabeidza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Bufalo komandai šis bija otrais panākums pēc kārtas, kas seko septiņu zaudējumu sērijai.

Bufalo "Sabres" un Sentluisas "Blues" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bļugers laukumā pabija 12 minūtes (12:01), no kurām teju trīs minūtes (2:52) mazākumā. Viņš veica divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 71% iemetienu. Arī Bļugers nopelnīja negatīvu +/- koeficientu -1.

Pingvīniem šī bija ceturtā uzvar pēc kārtas.

Pitsburgas "Penguins" un Kalgari "Flames" spēles svarīgākie notikumi

Merzļikins trešdien nespēlēja savainojuma dēļ. Latvietis laukumā nav bijis kopš 15. novembra.

"Blue Jackets" vārtus sargāja Jūnass Korpisalo, kurš atvairīja 26 no 28 metieniem jeb 92,9%. Trešos vārtus "Canadiens" guva, kad somu vārtsargs bija aizstāts ar sesto laukuma spēlētāju.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Monreālas "Canadiens" mača epizodes

NHL Austrumu konferences kopvērtējuma tabulā "Penguins" ar 23 punktiem 20 spēlēs ir 9. vietā, "Sabres" ar 18 punktiem 20 mačos ieņem 14. vietu, bet "Blue Jackets" ar 15 punktiem 19 spēlēs ir pozīciju zemāk.