Girgensona un Bļugera klubiem krājas zaudējumi NHL spēlēs

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" un Pitsburgas "Penguins" ar Teodoru Bļugeru sastāvā ceturtdien viesos cita neveiksmes Nacionālajā hokeja līgā (NHL), abiem Latvijas uzbrucējiem ar rezultativitāti neizceļoties, liecina NHL informācija. "Sabres" ar 2:3 atzina Bostonas "Bruins" pārākumu, bet "Penguins" hokejisti ar 3:4 pagarinājumā piekāpās Ņujorkas "Islanders".

Girgensons spēlēja 10 minūtes (10:23), pa vārtiem nemeta un veica vienu spēka paņēmienu, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Otro maču trīs spēļu izbraukumā "Sabres" hokejisti aizvadīs svētdien Floridā pret "Panthers". Pēc veiksmīga sezonas sākuma Bufalo klubs ir zaudējis deviņās no 10 pēdējām spēlēm.

Savukārt Ņujorkā Bļugers laukumā bija 14 minūtes (13:51), vienreiz meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, kā arī uzvarēja deviņos no 14 iemetieniem, iekrājot negatīvu lietderības rādītāju -1. Bļugera rēķinā bija arī divas soda minūtes. Divus vārtus "Islanders" guva Broks Nelsons, kura precīzais metiens arī nodrošināja uzvaru pagarinājumā, palīdzot komandai nepalikt bez punktu guvuma jau 16. spēlē pēc kārtas.

Jau piektdien Pitsburgas klubs mājās spēlēs pret Ņūdžersijas "Devils". Pēdējās piecās spēlēs "Penguins" ir četri zaudējumi.

Savukārt Kolumbusas "Blue Jackets" ar Elvi Merzļikinu rezervē mājās guva uzvaru 5:4 pār Detroitas "Red Wings". Nākamā spēle Kolumbusas klubu gaida sestdien Vinipegā pret "Jets".