Girgensona spēles laiks sarūk; «Sabres» ar uzvaru atzīmē uzbrucēja Aikela atgriešanos

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” otrdien izbraukumā ar 5:4 pieveica Otavas "Senators" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā savukārt Latvijas hokejists jau ierasti palika bez rezultativitātes punktiem un viņa spēles laiks arvien saruka, liecina NHL informācija. Bufalo komandas sastāvā sezonā pirmo spēli aizvadīja potenciālais uzbrukuma līderis Džeks Aikels, kurš atgriezās ar vārtu guvumu.

Girgensons spēlēja nepilnas septiņarpus minūtes (7:23), divreiz meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. Ceturtajā maiņā iekļautā Girgensona spēles laiks bija mazākais hokejista NHL karjerā, ja neskaita mačus, kuros viņš laukumu pameta priekšlaicīgi savainojuma dēļ.

Šosezon 22 spēlēs Girgensons ir guvis vienus vārtus un trīsreiz rezultatīvi piespēlējis.

Savukārt Aikels laukumā devās pirmoreiz, jo iepriekš dziedēja pirms sezonas sākuma neveiksmīgā sadursmē ar Girgensonu savainoto potīti. Atgriešanās Aikelam izvērtās rezultatīva, jo līdz pirmās trešdaļas vidum viņa rēķinā jau bija iemesti vārti un rezultatīva piespēle, kas palīdzēja "Sabres" iegūt 2:0 pārsvaru.

Mača turpinājumā Bufalo komanda vairs neļāva "Senators" panākt izlīdzinājumu.

Ar 22 spēlēs gūtu 21 punktu Bufalo klubs arvien ieņem priekšpēdējo - 15.- vietu NHL Austrumu konferencē un nākamo maču aizvadīs ceturtdien mājās pret Ņujorkas "Rangers".