Girgensona spēka paņēmieni nepalīdz Bufalo «Sabres» gūt vārtus pret konferences līderiem

Zemgus Girgensons pirmdien veica sešus spēka paņēmienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 0:3 viesos zaudēja Austrumu konferences līderiem Pitsburgas "Penguins", liecina NHL informācija.

Girgensons spēlēja 15 minūtes (14:33), pa vārtiem nemeta, un viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Otrajā trešdaļā Kriss Kunics un Deriks Engelands panāca "Penguins" divu vārtu pārsvaru, bet cīņas pēdējā minūtē Taners Glass tukšos vārtos iemeta trešo ripu, kad Bufalo kluba vārtsargu Raienu Milleru bija aizstājis sestais laukuma spēlētājs. Par spēles pirmo zvaigzni nosauca "Penguins" vārtu vīru Marku Andrē Flerī, kurš atvairīja visus 24 metienus.

"Sabres" galvenais treneris Teds Nolans bija neapmierināts ar komandas sniegumu otrajā trešdaļā, sakot, ka viņa vadītie spēlētāji pieļāva demoralizējošas kļūdas, kuras vēlāk vairs neizdevās labot.

Debijas sezonā NHL Girgensons 50 spēlēs ir guvis četrus vārtus un veicis 10 rezultatīvu piespēļu. Vārtu gūšanā Girgensons ir palicis tukšā kopš 21.decembra, un janvārī nav arī rezultatīvi piespēlējis.

"Sabres" ar 51 spēlē gūtiem 35 punktiem un 14 uzvarām arvien ieņem pēdējo vietu Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā. Nākamo spēli Bufalo klubs aizvadīs jau otrdien mājās pret Vašingtonas "Capitals".