Girgensona «Sabres» zaudē piektajā spēlē pēc kārtas

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" trešdien ar 1:3 mājas spēlē piekāpās Monreālas "Canadiens" un zaudēja piektajā cīņā pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL), informēja NHL. Ar 26 spēlēs gūtām piecām uzvarām Bufalo klubs arvien ir pārliecinoši pēdējais Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā.

Girgensons spēlēja 14 minūtes (14:24), vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. "Sabres" galvenais treneris Teds Nolans Girgensonu laukumā sūtīja arī skaitliskā vairākuma izspēlē un komandai cīnoties mazākumā.

Vienīgos vārtus mājiniekiem izdevās gūt otrajā trešdaļā, kad pēc Meta Moulsona metiena rezultāta starpība saruka līdz 1:2. Taču ar vieniem gūtiem vārtiem bija par maz, lai liegtu "Canadiens" uzvarēt ceturtajā spēlē pēc kārtas.

Nolans pēc spēles uzsvēra, ka nemēdz priecāties par zaudējumu, taču uzsvēra, ka ir apmierināts ar to, kā komanda sākusi cīnīties. Nākamā spēle "Sabres" būs piektdien Bufalo pret Toronto "Maple Leafs" hokejistiem.