Girgensona «Sabres» zaudē NHL spēlē, Gudļevski «Lightning» patur uz soliņa

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo ''Sabres'' ceturtdien viesos ar 3:4 zaudēja Pitsburgas ''Penguins'' Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā Latvijas uzbrucējs palika bez rezultativitātes punktiem, liecina organizatoru informācija. Savukārt Tampabejas "Lightning" ar vārtsargu Kristeru Gudļevski rezervē mājās ar 1:2 piekāpās Kolorādo "Avalanche".

Girgensons spēlēja 18 ar pusi minūtes (18:32), vienreiz meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Pitsburgas kluba uzvarā liels bija vārtsarga Džefa Zatkofa ieguldījums - pirmo reizi kopš 2014.gada aprīļa spēli NHL komandas vārtos sākušais ripas ķērājs atvairīja 50 no 53 metieniem. "Penguins" hokejisti ir uzvarējuši sešās no pēdējām septiņām spēlēm.

Pirmajā trešdaļā Bufalo kluba hokejisti atspēlēja divu vārtu deficītu, taču divas ripas ielaida arī otrajā periodā, bet paši spēja atbildēt vairs tikai ar vienu vārtu guvumu divarpus minūtes pirms mača beigām.

Girgensonam 10 spēlēs vienīgais rezultativitātes punkts ir par iepriekšējā spēlē pagarinājumā gūtajiem uzvaras vārtiem.

Savukārt Tampā mājinieku vārtos bija Bens Bišops, kurš atvairīja 24 no 26 metieniem.