Girgensona «Sabres» vienīgos vārtus ielaiž pagarinājumā un zaudē Ņūdžersijā

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien palika bez vārtu guvuma un izbraukumā ar 0:1 pagarinājumā zaudēja Ņūdžersijas "Devils" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, informēja NHL.

Girgensons laukumā bija 14 minūtes (13:52), divreiz meta pa vārtiem, kā arī veica vienu spēka paņēmienu, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

"Devils" uzvaru pagarinājuma pēdējā minūtē nodrošināja Stīva Bernjē precīzais metiens. Savukārt Korijs Šneiders Ņūdžersijas kluba vārtos atvairīja 15 metienus, ar ko pietika, lai otro reizi sezonā neielaistu nevienus vārtus.

Galvenā trenera Teda Nolana vadītā "Sabres" ar 28 spēlēs iekrātiem 14 punktiem arvien ieņem pēdējo vietu Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā. Decembrī pirmā spēle "Sabres" būs ceturtdien Bufalo pret Ņujorkas "Rangers" hokejistiem.