Girgensona «Sabres» vēlreiz spēlē pagarinājumu un zaudē «Rangers» hokejistiem

Ceturto reizi pēdējās sešās spēlēs pagarinājumu ceturtdien spēlēja Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas šoreiz ar 1:2 savā laukumā zaudēja Ņujorkas "Rangers" Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. Bufalo komanda zaudēja trešajā spēlē pēc kārtas.

Girgensons spēlēja 16 minūtes (15:54), četras reizes meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Ņujorkas komandu otrajā trešdaļā vadībā izvirzīja Mets Cukarello, savukārt "Sabres" izlīdzinājumu piecas minūtes pirms pamatlaika beigām panāca Kodijs Fransons. Savukārt papildlaika 4. minūtē "Rangers" uzvaras vārtus guva Kriss Kreiders. Tuvu uzvarai pagarinājumā bija arī "Sabres", taču Evandera Keina mestā ripa trāpīja pa vārtu stabiņu.

Robins Lēners "Sabres" vārtos atvairīja 42 metienus, sasniedzot savu sezonas rekordu.

NHL Austrumu konferencē "Sabres" ar 50 spēlēs iekrātiem 50 punktiem ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē. Girgensona rēķinā 50 spēlēs ir seši iemesti vārti un septiņas rezultatīvas piespēles.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs sestdien mājās pret Otavas "Senators".