Girgensona «Sabres» uzvar trešo spēli pēc kārtas; Merzļikina «Blue Jackets» zaudē pēcspēles metienos

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo „Sabres” svētdien ar 5:2 savā laukumā pieveica Toronto „Maple Leafs”, gūstot panākumu trešajā spēlē pēc kārtas. Tikmēr citā mačā Elvja Merzļikina Kolumbusas „Blue Jackets” pret Ņūdžersijas „Devils” ar 3:4 pēcspēles metienu sērijā piedzīvoja zaudējumu piektajā spēlē pēc kārtas, liecina Nacionālās hokeja līgas informācija.

Girgensons spēlēja 14 minūtes un 39 sekundes. Vienu minūti un desmit sekundes viņš spēlēja skaitliskajā mazākumā. Šajā spēlē Girgensons veica vienu metienu un bloķēja vienu ripu, kā arī spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Bufalo „Sabres” – Toronto „Maple Leafs” spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Merzļikins atvairīja 23 no 26 metieniem jeb 88,5 %.

Visus trīs vārtus latviešu vārtsargs pamatlaikā ielaida otrajā periodā, 2:0 pārsvaram pārvēršoties par 2:3.

Pēcspēles metienu sērijā uzvarētājs tika noskaidrots tikai pēc septītajiem komandu metieniem, kad „Devils” otro reizi pārspēja Merzļikinu.

Kolumbusas „Blue Jackets” un Ņūdžersijas „Devils” mača mirkļi

„Blue Jackets” šis bija piektais zaudējums pēc kārtas. Tomēr šajā nogrieznī viņi tikuši pie trim punktiem, jo trīs zaudējumi tika piedzīvoti pēc pamatlaika beigām.

Jau ziņots, ka svētdienas agrajā spēlē Teodors Bļugers atdeva rezultatīvu piespēli „Penguins” uzvarā.

Kolumbusas vienība ar 72 punktiem 60 spēlēs atrodas NHL Austrumu konferences sestajā vietā, kamēr „Sabres” ar 62 punktiem 59 mačos noslēdz labāko duci.

Nākamā spēlē „Blue Jackets” paredzēta otrdien viesos pret Filadelfijas „Flyers”. Savukārt „Sabres” otrdien viesosies pie Otavas „Senators”.