Girgensona «Sabres» uzvar rezultatīvā spēlē, Bļugeram zaudējums pret Merzļikina klubu

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien mājās ar 6:4 uzvarēja Toronto "Maple Leafs", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Tikmēr Pitsburgas "Penguins" ar Teodoru Bļugeru sastāvā Kolumbusā cieta neveiksmi 2:5 pret "Blue Jackets", kam vārtsargs Elvis Merzļikins palika rezervistos. Latvijas uzbrucēji pie rezultativitātes punktiem netika.

Girgensons spēlēja 11 minūtes (11:26), pa vārtiem nemeta, bloķēja vienu metienu un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

"Sabres" otrās trešdaļas sākumā nonāca iedzinējos ar 0:2, taču līdz pēdējam pārtraukumam iemeta četras ripas un panāca 4:2 pārsvaru. Pēdējā trešdaļā laukuma saimnieki noturējās vadībā un izcīnīja pirmo uzvaru pēdējās sešās savstarpējās spēlēs pret "Maple Leafs".

Bufalo komandā Džeks Aikels guva divus vārtus un veica rezultatīvu piespēli, savukārt "Maple Leafs" divi precīzi metieni bija Džona Tavaresa rēķinā.

Bļugers uz ledus bija 16 minūtes (15:59), pa vārtiem nemeta un uzvarēja trijos no 12 iemetieniem, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Kolumbusas kluba vārtsargs Jonass Korpisalo atvairīja 29 no 31 metiena. "Blue Jackets" trīs vārtus guva Gustavs Nīkvists, otro reizi NHL karjerā tiekot pie hettrika, bet divas ripas uzvarētāju sastāvā iemeta Niks Folinjo.

Visu trīs Latvijas hokejistu klubi nākamo spēli aizvadīs jau sestdien. "Sabres" pret "Maple Leafs" spēlēs Toronto, "Penguins" vienību gaida mačs Sentluisā pret "Blues", turpretim Kolumbusas klubs nākamo spēli aizvadīs Ņujorkā pret "Islanders".