Girgensona «Sabres» uzvar pēcspēles metienos; Bļugera «Penguins» negūst vārtus

Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo „Sabres” otrdien savā laukumā ar 5:4 pēcspēles metienu sērijā pieveica Minesotas „Wild”, liecina NHL informācija. Tikmēr citā mačā Teodora Bļugera „Penguins” Pitsburgā piedzīvoja bezvārtu zaudējumu pret Karolīnas „Hurricanes” (0:4).

Girgensons laukumā pavadīja 15 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā izcēlās ar vienu metienu un diviem spēka paņēmieniem. Šajā mačā latvietis guva negatīvu lietderības koeficientu -2.

Pēcspēles metienu sērijā viesi divas reizes ripu meta garām vārtiem, bet vienīgo precīzo raidījumu atvairīja mājinieku vārtsargs, kamēr „Sabres” rindās ar precīzu metienu uzvaru nodrošināja Sems Reinhārts.

Vēl otrās trešdaļas vidū mājinieki bija vadībā ar 3:1, taču „Wild” komanda prata atspēlēties un nepilnas divas minūtes pirms spēles beigām izlīdzināt rezultātu.

Tikmēr citā mačā Bļugers uz ledus pabija deviņas minūtes un 49 sekundes no spēles laika. „Penguins” uzbrucējs šajā laikā veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem, pielietoja četrus spēka paņēmienus un saņēma negatīvu lietderības rādītāju -1.

Bļugeram šī bija ceturtā spēle NHL.

Sezonas kopvērtējumā „Penguins” ar 62 punktiem 53 spēlēs ieņem septīto vietu NHL Austrumu konferencē, kamēr „Sabres” ar 58 punktiem 52 spēlēs ir uzreiz aiz izslēgšanas spēļu zonas devītajā vietā.

Abas šīs vienības savus nākamos mačus aizvadīs ceturtdien, „Sabres” uzņems jau minētos tiešos konkurentus „Hurricanes”, kamēr „Penguins” dosies ciemos pie Floridas „Panthers”.