Girgensona «Sabres» rezultatīvā mačā izbraukumā pieveic spēcīgo «Canadiens»

Latvijas hokeja valstsvienības uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo „Sabres” ceturtdien viesos rezultatīvā spēlē ar 6:5 papildlaikā pieveica Monreālas „Canadiens”, liecina Nacionālas hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 13 minūtes, no kurām teju trīs ar pusi skaitliskajā mazākumā. Latvietis trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divu minūšu noraidījumu un negatīvu lietderības koeficientu -2.

Vārtu guvumiem bagāta izvērtās pirmā trešdaļa. Vispirms septītajā minūtē rezultātu atklāja „Sabres”, bet trīs minūtes vēlāk Kanādas klubs panāca līdzsvaru. Turpinājumā nepilnu divu minūšu laikā tika gūti četri vārti, uzvarētājiem divas reizes izvirzoties vadībā, bet mājiniekiem abas reizes atspēlējoties.

Otrajā puslaikā „Sabres” ceturto reizi guva pārsvaru, taču ar diviem vārtu guvumiem atbildēja „Canadiens”, pirmo reizi izvirzoties vadībā. Trešā perioda ievadā viesi rezultātu izlīdzināja, bet papildlaika otrajā minūtē tika izpildīts pirmais metiens pa vārtiem, kas arī izrādījās uzvaru nesošais.

Līdz šim „Sabres” sezonu aizvadījuši neierasti labi, pēc 16 spēlēm ar 18 punktiem ieņemot NHL Austrumu konferences sesto vietu.