Girgensona «Sabres» piedzīvo zaudējumu NHL mačā

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" svētdien savu skatītāju priekšā ar 2:3 piekāpās Anaheimas "Ducks", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Girgensons ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Latviešu hokejists šajā mačā spēlēja teju 14 minūtes (13:52), no kurām 35 sekundes skaitliskajā mazākumā. Šajā laikā viņš vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem. Spēli Girgensons noslēdz ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Nepilnu sešu minūšu laikā pirmajā periodā viesi guva trīs vārtus. Arī turpinājumā viņiem bija iespējas, jo tika nozīmēts soda metiens uz "Sabres" vārtiem. Tas gan bija nesekmīgs. Līdz pārtraukumam mājinieki vienus vārtus atguva, bet otrajās divdesmit minūtēs viņi deficītu sadeldēja līdz minimumam (2:3). Pēdējā trešdaļā vārti vairs netika gūti.

Bufalo "Sabres" un Anaheimas "Ducks" spēles epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Aizvadītajās 56 spēlēs Bufalo vienība guvusi tikpat punktus, kas dod 13. vietu NHL Austrumu konferencē.

Nākamo spēli Girgensona vienība otrdien savās mājās aizvadīs pret Detroitas "Red Wings".