Girgensona «Sabres» piedzīvo sagrāvi Nacionālās hokeja līgas mačā

Latvijas hokeja valstsvienības spēlētājs Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo „Sabres” ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā ar 1:6 piekāpās Kolorado „Avalanche”, liecina NHL informācija.

Girgensons, spēlējot ceturtajā uzbrucēju virknējumā, laukumā pabija 13 minūtes un divas sekundes. Četras ar pusi minūtes latvietis spēlēja skaitliskajā mazākumā. Mača gaitā Girgensons vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un ieguva negatīvu lietderības koeficientu (-2).

Jau pirmā perioda vidū nepilnu sešu minūšu laikā trīs ripas lidoja „Sabres” vārtos. Otrās trešdaļas izskaņā rezultāta starpība tika minimāli samazināta, taču pēc 28 sekundēm atkal trīs vārtu pārsvars bija viesiem. Mača izskaņā „Avalanche” guva vēl divus vārtus, droši tiekot pie panākuma.

Četrās spēlēs „Sabres” tikuši pie diviem panākumiem, atrodoties NHL Austrumu konferences 10. vietā.

Nākamo maču Girgensona pārstāvētā vienība svētdien aizvadīs pret Arizonas „Coyotes”.