Girgensona «Sabres» pārspēj spēcīgo Tampabejas «Lightning»

Latvijas hokeja valstsvienības uzbrucēja Zemgus Giregensona pārstāvētā Bufalo „Sabres” otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā ar 2:1 pieveica Austrumu konferences līderi Tampabejas „Lightning”, liecina NHL informācija.

„Sabres” šī bija trešā uzvara pēc kārtas.

Girgensons laukumā pabija teju 15 minūtes, kuru laikā izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja pretinieku metienu un nopelnīja divas soda minūtes. Latvietis šajā mačā pa vārtiem nemeta un izpelnījās neitrālu lietderības koeficientu.

Šī Girgensonam bija atgriešanās pēc vienas izlaistās spēles.

Pirmās trešdaļās beigās rezultātu atklāja Džefs Skiners, savukārt otrās trešdaļas sākumā mājinieku pārsvaru dubultoja Kails Okposo. Taču pēc nieka 14 sekundēm Entonijs Kirelli atgrieza vienu vārtu atstatumu.

Nākamā spēle Bufalo vienībai paredzēta piektdien izbraukumā pret Vinipegas „Jets”.

Pašlaik „Sabres” ar 22 punktiem 18 mačos ir piektie NHL Austrumu konferencē, bet pirmā ar 25 punktiem ir „Lightning”.