Girgensona «Sabres» pārspēj pretendentus uz izslēgšanas spēlēm Toronto «Maple Leafs»

Zemgus Girgensons sestdien ierasti nospēlēja bez rezultativitātes punktiem, toties Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 5:2 savā laukumā pārspēja Toronto "Maple Leafs", kas pretendē iekļūt izslēgšanas turnīrā, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 12 minūtes (12:05), divreiz meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. Rezultativitātes punktus Latvijas uzbrucējs nav guvis pēdējās 14 spēlēs kopš 25.februāra.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Džeks Aikels, kura rēķinā bija arī viena rezultatīva piespēle. Izšķirošu pārsvaru "Sabres" ieguva otrajā trešdaļā, gūstot trīs vārtus pēc kārtas un panākot 5:2.

Toronto komandā vienus vārtus guva Ostons Metjūzs, kura rēķinā sezonā ir 34 trāpīgi metieni, kas ir kluba rezultativitātes rekorda atkārtojums pirmo sezonu spēlējošam hokejistam.

NHL Austrumu konferencē "Sabres" ar 75 spēlēs iekrātiem 74 punktiem ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē. Girgensona rēķinā 68 spēlēs ir seši iemesti vārti un astoņas rezultatīvas piespēles.

Līdz sezonas beigām Bufalo klubam atlikušas septiņas spēles, un nākamā no tām būs pirmdien mājās pret Floridas "Panthers".