Girgensona «Sabres» papildlaikā uzvar NHL konferences līderi; Merzļikins nespēlē zaudējumā

Trešo uzvaru pēc kārtas pirmdien izcīnīja latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas ar 3:2 pagarinājumā pārspēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences līdervienību Dalasas "Stars". Bez spēles laika pirmdien palika Elvis Merzļikins, kura Kolumbusas "Blue Jackets" ar 3:4 papildlaikā piekāpās Kalgari "Flames", liecina NHL informācija.

Girgensons spēlēja 13 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus un uzvarēja 50% iemetienus. Spēli viņš noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Uzvaru "Sabres" komandai papildlaika pirmajā minūtē nodrošināja 20 gadus vecais Ouens Pauers, kuram tie bija sezonā pirmie vārti.

Bufalo "Sabres" un Dalasas "Stars" spēles spilgtākās epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Merzļikis pirmdien pildīja rezerves vārtsarga lomu, laukumā nedodoties.

Kolumbusas komandā vārtus sargāja soms Jūnass Korpisalo, kurš atvairīja 45 no 49 metieniem jeb 91,8%.

Visas spēles garumā "Blue Jackets" izpildīja vien 25 metienus, kas bija gandrīz divreiz mazāk nekā pretiniekiem.

Sezonas kopvērtējumā "Sabres" ar 51 punktu 46 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 9. vietā. Kolumbusas vienība ar 31 punktu 47 spēlēs ir pēdējie – 16. vietā.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs vēlāk otrdien, izbraukumā tiekoties ar Sentluisas "Blues". Dienu vēlāk "Blue Jackets" viesosies pie Edmontonas "Oilers".