Girgensona «Sabres» pagarinājumā pārspēj latviešu vārtsargu pārstāvēto «Blue Jackets»

Savstarpējā hokeja mačā ceturtdien Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" savās mājās pagarinājumā ar 4:3 pieveica latviešu vārtsargu pārstāvēto Kolumbusas "Blue Jackets". Par viesu vārtu drošību šajā mačā atbildēja Matīss Edmunds Kivlenieks, kamēr Elvis Merzļikins bija rezervē, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons uz ledus pabija 16 minūtes (16:02), tostarp 30 sekundes skaitliskajā mazākumā. Šajā spēlē viņš vienu reizi meta pa Kivlenieka vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku metienu. Girgensonam šajā spēlē bija neitrāls +/- rādītājs.

Tikmēr Kivlenieks atvairīja 23 no 27 pretinieku metieniem jeb 85,2%. Viņš vienus vārtus ielaida otrajā periodā, kā arī divas ripas ceļu viņa vārtos atrada pēdējās 20 minūtēs.

Divus vārtus, to skaitā uzvaru nesošos, šajā spēlē guva zviedrs Viktors Ulofsons, kurš tika atzīts par spēles lielāko zvaigzni.

Abos vārtu guvumos zviedram asistēja Džeks Eikels, kurš pats arī vienu reizi pārsēja Kivlenieku, tādējādi sakrājot trīs rezultativitātes punktus.

Bufalo "Sabres" un Kolumbusas "Blue Jackets" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

"Sabres" komandai šis bija otrais panākums pēc kārtas, kamēr "Blue Jackets" pēdējās trīs spēlēs piedzīvojusi vienīgi zaudējumus.

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" ar 71 punktu 58 spēlēs ieņem sesto vietu NHL Austrumu konferencē. 13. pozīcijā ir "Sabres", kas tikpat spēlēs sakrājuši 60 punktus.

Nākamo spēli "Blue Jackets" piektdien aizvadīs pret Ņujorkas "Rangers". Savukārt "Sabres" svētdien uzņems Toronto "Maple Leafs".