Girgensona «Sabres» neveiksmīgi sāk NHL sezonu un zaudē vēl vienu līderi

Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonas pirmajā spēlē ceturtdien cieta uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas ar 1:4 mājās piekāpās Monreālas "Canadiens", liecina NHL informācija. Jau iepriekš bija zināms, ka savainojuma dēļ mājiniekiem būs jāiztiek bez Džeka Eikela, bet pirmajā mačā traumu guva arī pirmās maiņas uzbrucējs Evanders Keins.

Girgensons spēlēja 12 minūtes (11:39), vienreiz meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Vienīgos vārtus "Sabres" guva Mets Molsons, trešā perioda sākumā samazinot rezultāta starpību līdz 1:2. Tomēr viesi līdz perioda vidum rezultatīvi noslēdza vēl divus uzbrukumus. Divus vārtus uzvarētājiem guva Brendans Galahers.

Jau ceturto sezonu pēc kārtas Bufalo klubs zaudēja pirmajā spēlē, un savu ceturto sezonu NHL sāka arī Girgensons.

Keins otrajā trešdaļā cīņā par ripu neveiksmīgi ietriecās apmalē un vēlāk tika nogādāts slimnīcā pārbaužu veikšanai. Pēc Keina traumas viņa vietu pirmajā maiņā ieņēma Girgensons. Savukārt Eikels potītes savainojuma dēļ nespēlēs vismaz mēnesi.

Līgumu ar "Sabres" ceturtdien pagarināja kluba ģenerālmenedžeris Tims Marejs, kurš amatā stājās 2014.gadā un sāka komandas sastāva pārveidošanas procesu.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs svētdien Edmontonā pret "Oilers".