Girgensona «Sabres» nespēj pārtraukt «Panthers» uzvaru sēriju

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo „Sabres” ar Zemgu Girgensonu ierindā piektdien viesos ar 1:4 piekāpās Floridas „Panthers”, kam tā bija piektā uzvara pēc kārtas, liecina NHL informācija. Girgensons ar rezultavitāti mačā neizcēlās.

Latvietis laukumā pabija teju 15 minūtes (14:56), kuru laikā izpildīja vienu spēka paņēmienu, pa vārtiem nemeta un atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Jau mača otrajā minūte viesi nonāca iedzinējos, taču drīz vien prata rezultātu izlīdzināt. Perioda izskaņā „Panthers” guva otros vārtus atjaunojot pārsvaru uz tablo. Par spīti trim skaitliskajiem vairākumiem otrajā periodā „Sabres” vārtus neguva, taču „Panthers” vēl divas reizes pārspēja pretinieku vārtsargu.

Bufalo vienība 65 spēlēs šosezon tikusi pie 51 punkta un atrodas NHL Austrumu konferences lejasgalā.