Girgensona «Sabres» nenotur pārsvaru un zaudē «Kings», «Blue Jackets» bez Merzļikina uzvar

Bufalo "Sabres" ar Zemgu Girgensonu ierindā svētdien ar 2:3 piekāpās Losandželosas "Kings". Savukārt citā spēlē Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā pieveica Ņūdžersijas "Devils", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar "Blue Jackets" uzvaru)

Girgensons spēlēja 16 minūtes (16:12), no kurām minūti (1:21) vairākumā un nepilnas divas minūtes (1:54) mazākumā. Latvietis veica divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku raidīto ripu. Tāpat viņš saņēma divu minūšu noraidījumu un uzvarēja 47% iemetienu. Girgensons spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Vēl spēles otrajā trešdaļā "Sabres" bija vadībā ar 2:0, taču "Kings" trešajā periodā prata atspēlēties un izvirzīties vadībā.

Bufalo "Sabres" un Losandželosas "Kings" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bufalo "Sabres" šosezon astoņās spēlēs iekrājuši 11 punktus, kas pašlaik dod piekto vietu NHL Austrumu konferencē.

Citā spēlē "Blue Jackets" vārtu drošība tika uzticēta Jūnasam Korpisalo. Somu vārtsargam šī bija pirmā uzvar šosezon, jo visi iepriekšējie panākumi tika gūti ar Merzļikinu vārtos. Latviešu vārtsargs šoreiz palika rezervē.

Desmit punkti astoņās spēlēs "Blue Jackets" ļauj atrasties pozīciju zem "Sabres" jeb sestajā vietā NHL Austrumos.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs otrdien, kad gaidāms latviešu duelis, jo Girgensona vienība viesosies pie Rūdolfa Balcera pārstāvētas Sanhosē "Sharks".